Muži a autá, to je nerozlučná dvojica. Muži už od raného detstva pozorujú svojich otcov ako opraujú svoje autá. S nadšením pozurujú šoférovať svojich rodičov a pri každej jazde na bicykli si predsatvujú, že ich bicykel je práve takouto, pre nich dokonalou, mašinou. My, ženy, sme však v tomto úplne iné. Preferujeme kradnutie oblečenia a maľovatieks svojim mamám či starším sestrám. Samozrejme, že existujú aj výnimky, ale to nič nemení na skutočnosti, že muži a autá majú k sebe naozaj blízko.

Váš muž, ktorý doma nedokáže trafiť s ponožkami do koša na bielizeň, každý druhy deň vysáva auto a utiera prach z kapoty. Celkom paradox, nemyslíte? Milé dámy, ak však chcete urobiť radosť svojmu priateľovi, tak kúpte niečo pre jeho miláčika. Nie, nie pre vás. Kúpte niečo pre jeho auto.

Dobre, dobre, milé dámy, viem, že sviatok má vaša vysnívaná polovička a nie jeho auto. No môžete mi veriť, že vášho miločíka zaručene poteší komponent pre toho jeho miláčika. Nenahnevajte sa , dámy, ale teraz nehovorím o vás.

Typy na darček pre miláčika vášho miláčika:

Tip 1: skvelým darčekom môžu byť aj deflokry Škoda. Kúpa deflektorov okien je to pravé orechové pre prirodzenú cirkuláciu vzduchu vo vašom vozidle. Deflektory okien nájdete aj pod názvom ofuky. Ich výhodou je prevencia proti prievanu a hluku

Tip 2: kufor, ktorý bude stále čistý. Stalo sa už aj vám, že ste mali v kufri plné tašky potravín a kartóny mlieka? Tak si asi viete predstaviť tú katastrofu, ktorá by sa stala, keby mlieko vytieklo rovno do kufra. Samozrejme, že by ste to hneď umyli. No zápach zo skysnutého by ste len tak ľahko neodstránili. Kúpou gumových vaničiek do kufra môžete tejto katastrofe predísť.

Jazdite bezpečne a zodpovedne

Áno, auto je skvelým výdobytkom. Veľa mužom sa splnil ich detský sen a teraz prechádzajú ulicami na ich rýchlom tátošovi. Nezabúdajte však na to, že auto je naozaj zbraň. Je teda nesmierne dôležité dbať na predpisy, ktoré vychádzajú z ustanovení o bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky.

Život je predsa tým najdôležitejším, čo máme. Preto sa chovajte zodpovedne pri jazde v aute a myslite na to, že vaša nerozvážnosť môže vám alebo niekomu inému spôsobiť vážnu ujmu na zdraví, dokonca až smrť. Hrdinstvo nie je jazdiť rýchlo. Uvedomte si, že v rukách držíte okrem svojho života aj životy iných účastníkov cestnej premávky. Viem, že niektorí z vás sa cítite ako skúsení vodiči, no niekedy môže chyba nastať aj na druhej strane. Preto treba jazdiť tak, aby ste vedeli predvídať a boli schopný včas zabrániť katastrofe.