V roku 2021 výhodná kúpa smartfónu znamená hľadať niečo, čo by vám malo vydržať niekoľko rokov. Aktualizačné cykly smartfónov sa z nejakého dôvodu spomaľujú. Inak povedané, v súčasnosti už nemusíte utrácať obrovské množstvo peňazí, aby ste získali niečo skvelé, pretože veľa skvelých smartfónov je k dispozícii za približne 800 – 1000 eur. Aj to je však dôvodom, prečo je ťažšie ako kedykoľvek predtým rozhodnúť sa medzi všetkými možnosťami v tomto rozmedzí.  Pre väčšinu ľudí je však najlepším telefónom Apple iPhone 12.

Našťastie, ak hľadáte nekompromisný a prvotriedny smartphone za každú cenu, možnosti s cenou viac ako tisíc eur je oveľa viac. Ak máte radi Android, Samsung Galaxy S21 Ultra je neuveriteľne dobrý. A ak chcete získať najlepší smartphone s nízkym rozpočtom, môžete nájsť aj niečo skutočne kvalitné za menej ako 500 eur.

Skvelý smartphone vám vydrží minimálne niekoľko rokov, má vynikajúci fotoaparát, peknú obrazovku, dlhú výdrž batérie a je dostatočne rýchly na to, aby ste za jeden deň zvládli všetku prácu, sociálne siete a hranie, ktoré chcete. Verte tomu alebo nie, všetky tieto atribúty nájdete v telefóne ľahšie ako kedykoľvek predtým – výber toho najlepšieho je preto často otázkou osobných preferencií.

8 najlepších smartfónov v roku 2021 náš rebríček:

  1. Apple iPhone 12
  2. Samsung Galaxy S21 Ultra
  3. Samsung Galaxy S21 / S21 Plus
  4. Apple iPhone 12 Pro Max
  5. Apple iPhone 12 mini.
  6. Samsung Galaxy Note 20 Ultra.
  7. OnePlus 9
  8. Samsung Galaxy A52 5G