Doba technológií uľahčila život každému jednému z nás. Skvelým príkladom sú multifunkčné prístroje, ktoré určite každý z vás pozná – notebooky. Notebook oceníte počas pracovného nasadenia, ale rovnako aj počas chvíľ oddychu. Dokáže vás zabaviť a to tak, že si na ňom môžete pustiť váš obľúbený film, hrať hry a mnoho ďalšieho. Rovnako dobre však poslúži aj ako pomocník pri práci. Môžete si na ňom pripraviť podklady v rôznych súboroch, uskutočniť míting a mnoho ďalšieho. Pomocou notebooku a bezdrôtovo pripojenej tlačiarne môžete tiež jednoducho tlačiť súbory pokojne aj z inej miestnosti, stačí bluetooth pripojenie a spoľahlivý toner do tlačiarne.

Tie najlepšie notebooky vás určite zaujmú ich ľahkou konštrukciou, ktorú oceníte pri práci na cestách. Nie je to však len o samotnej hmotnosti notebooku. Do úvahy treba brať množstvo iných, no rovnako kľúčových parametrov. Samozrejme, že jedným z tých hlavných je cena. Najskôr by bolo dobré si stanoviť cenu, ktorú ste ochotní za svoj nový notebook dať. Ďalej berte do úvahy parametre akými sú: uhlopriečka displeja, veľkosť pamäte RAM, procesor. Uvedomenie si toho, či potrebujete notebook na prácu alebo na hranie je rovnako dôležité a závisí od toho množstvo parametrov.

Tie najlepšie notebooky pre vás

Ak máte stále problém s výberom notebooku, ktorý vám bude plne vyhovovať a spĺňať vaše požiadavky, tak nám dovoľte vám pomôcť. Predstavíme vám zopár druhov, ktoré test do sumy 1000 eur.

Top 5 najlepších notebookov do 1000 eur:

  • Apple MacBook Air MQD32SL/A
  • Dell Latitude 15 3510 XX9MM
  • Asus UM431DA- AM003T
  • HP 255 G7 159N8EA
  • Dell Vostro 15 3501 3M72V

Tieto notebooky sú skvelou voľbou pre každého, kto chce vysokokvalitný notebook. No zároveň je stále podstatná cena daného notebooku. Samozrejme, že cena sa odvíja od vašich požiadaviek a od toho ako často budete notebook používať. Ak budete notebook používať len príležitostne, tak vôbec nie je potrebné zaň míňať hneď všetky svoje úspory.