Počas roka je toľko rôznych sviatkov, že skutočne nie je jednoduché vždy vymyslieť niečo originálne, čim ženu obdarovať. Možno však nie je potrebné byť stále za každú cenu originálny. Občas je tou správnou voľbou staviť na overenú klasiku. Či už je to priateľka, manželka, sestra, mama alebo babka, existujú darčeky, ktoré potešia každú ženu bez výnimky (takmer😊).

Voňavá kytica čerstvých kvetov

Nič klasickejšie ako kytica kvetov asi neexistuje. No nie je to náhoda. Kytica voňavých kvetov poteší naozaj takmer každú ženu. Samozrejme, aj tu sa nájdu výnimky ale je ich skutočne minimum. Dôvodom prečo je práve kytica kvetov tak obľúbený a univerzálny darček je, že nie je kytica ako kytica.

Dôležité je prispôsobiť kvety a celkovú výzdobu kytice preferenciám konkrétnej ženy, ako aj udalosti pri ktorej kvety dávame. Napríklad mladé slečny často preferujú kyticu kvetov ktorá pôsobí divokejšie, menej formálne, trochu dojmom akoby ste ju práve natrhali na lúke. Naopak ženy a dámy väčšinou poteší skôr upravená a uhladená kytica ich obľúbených kvetov. Výberom správnej kytice teda viete ukázať, že dotyčnú dobre poznáte.

Šperky

Ďalším overeným darčekom je šperk. Podobne ako u kvetov platí, že nie je šperk ako šperk. Aj tu je potrebné poznať preferencie dotyčnej. Niektoré dámy majú rady nenápadné strieborné náušnice, iné zas zbožňujú výrazné zlaté prstene. Trafiť sa do čierneho preto môže byť niekedy skutočná výzva. Ak si nie ste istý, môžete siahnuť po klasike, napríklad v podobe elegantného zlatého náramku. Pozor však na alergie na rôzne kovy a materiály.

Zážitok

Ak vás predchádzajúce tipy na darček neoslovili a chcete predsa len niečo originálnejšie, darujte zážitok. Tu je však pre správny výber priam nevyhnutné dotyčnú dobre poznať. Wellness pobyt, masáž, pernamentka do fitka alebo skok z lietadla – možností je naozaj neúrekom.